Hello world!

Witam na nowo lub ponownie. Ponownie, bo może już kiedyś zaglądałeś pod ten adres. Po ponad dwóch latach zdecydowałem ponownie wykupić domenę i hosting, żeby zadbać i uporządkować moją cyfrową tożsamość. Czym będzie ta strona i co na niej znajdziesz?

Po ponad dwóch może nawet trzech latach ponownie wykupiłem domenę i hosting. Jak napisał kiedyś założyciel Blipa, Marcin Jagodziński — wizytówka ma dwie strony, jak mam ich kilka. Podobnie jest ze mną.

Ta, która znajdowała się tu poprzednio, była statyczna. Wskazywała tylko, czym się obecnie zajmuję i gdzie można mnie znaleźć w sieci. Ta nowa oparta o WordPressa, będzie minimalistycznym blogiem. Znajdziesz tu krótkie, ale bogate w treść artykuły z kręgu zagadnień, którymi aktualnie się interesuję. Są to między innymi nowe technologie, internet rzeczy, oprogramowanie i komputery, fotografia, wszelka forma rozrywki, książki, gry, kino i seriale, muzyka. Czasem nawet nostalgia, oldschool i vintage oraz szeroko pojętą sztuka i design. Nie zabraknie też wiadomości o kraftowym piwie, whisky, ostrych papryczkach, słodyczach i innych produktach, które można zjeść.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *